Pantofi sport GRYXX gri, 21262, din piele naturala

Pantofi sport GRYXX gri, 21262, din piele naturala

Pantofii sport GRYXX gri, model 21262, fabricati din piele naturala, se adreseaza femeilor care pun pret pe confort si stil in garderoba de zi cu zi.

Încă îl urmărim
cel mai ieftin acum, la Gryxx
529,00 lei
mai ieftin de atât nu l-am văzut în ultima lună · cel mai scump: 529,00 lei
Vezi oferta →

Unde cât costă

MagazinPrețIstoric
Gryxx
529,00 lei la minimul propriu Vezi în magazin
Otter
529,00 lei la minimul propriu Vezi în magazin

Prețurile vin automat din listele magazinelor și se mai schimbă între timp. Cel care contează e cel din coșul magazinului, la plată. Linkurile către magazine sunt de parteneriat: dacă cumperi, luăm un comision de la magazin. Pe tine nu te costă nimic în plus, iar ordinea de mai sus e strict după preț.

Cum s-a mișcat prețul

Deocamdată n-avem ce desena — mai lăsăm câteva zile de notat și apare graficul.

Ce am observat noi

la minim
Cel mai ieftin l-am văzut la 529,00 lei inclusiv prețul de azi
Cam pe acolo se învârte 529,00 lei media, cât îl urmărim
De atâtea zile îl urmărim 4 și-a schimbat prețul de 2 ori
Îl găsești în 2 magazine verificate în fiecare zi

Toate cifrele de mai sus ies din ce am notat noi, în fiecare noapte. Nu le-am luat de nicăieri.

În fiecare zi luăm cel mai mic preț dintre toate magazinele și îl punem pe grafic. Linia verde e cel mai jos a coborât în ultima lună.

🔔 Te anunțăm noi

Lasă-ne adresa și îți scriem dacă scade sub 529,00 lei. Un singur e-mail, când chiar se întâmplă ceva. Îți cerem întâi o confirmare, și te poți retrage oricând dintr-un click.

Întrebări frecvente

Cât costă Pantofi sport GRYXX gri, 21262, din piele naturala?

Cel mai ieftin îl găsești la Gryxx, cu 529,00 lei, din 2 magazine comparate. Verificăm cifra în fiecare zi, direct din lista de prețuri a magazinului.

Este reducerea la Pantofi sport GRYXX gri, 21262, din piele naturala una reală?

Sincer? Încă nu știm. Îl urmărim de 4 zile, iar ca să spunem ceva serios despre ultima lună ne trebuie măcar o săptămână de cifre proprii. Revino peste câteva zile.

Care a fost cel mai mic preț la Pantofi sport GRYXX gri, 21262, din piele naturala?

Cel mai ieftin l-am prins la 529,00 lei — adică exact cât costă azi. Îl urmărim de 4 zile.

Ce zice magazinul despre el

Pantofii sport GRYXX gri, model 21262, fabricati din piele naturala, se adreseaza femeilor care pun pret pe confort si stil in garderoba de zi cu zi. Cu un design modern si finisaj rafinat, acest model devine alegerea ideala pentru activitatile zilnice, imbinand versatilitatea cu functionalitatea. Asigura o senzatie placuta la purtare datorita brantului din piele naturala, sustinand piciorul indiferent de durata utilizarii. Talpa din cauciuc termoplastic confera aderenta sporita si flexibilitate, potrivite pentru deplasarile in oras sau plimbarile lejere. Materialul exterior rezistent la uzura pastreaza aspectul pantofilor in timp, mentinand eleganta pe termen lung. Confectiile robuste si finisajele atente garanteaza durabilitate si sustinere optima pe tot parcursul zilei. Acesti pantofi sport complementeaza tinutele sport-casual, fiind usor de asortat la jeans, pantaloni lejeri sau colanti. Ideali pentru plimbarile in oras, calatorii sau activitati de weekend, ofera libertate de miscare si confort constant. Cucereste fiecare zi cu incredere, profitand de avantajele pielii naturale si ale talpii inovatoare. Modelul GRYXX 21262 aduce un plus de stil si functionalitate oricarei tinute, fiind pregatit sa devina preferatul tau pentru orice aventura urbana.

Descrierea e luată de la Otter.

BrandGryxx
CuloareGri
Monitorizat din23.09.2026
Zile cu istoric4

Alte produse Gryxx

Produse similare din Modă & încălțăminte

Vezi categoria →