Incidents Around the House

Incidents Around the House

Simply put--and I do not say this lightly--Incidents Around the House is the most purely effective horror novel I have ever read.--Neil McRobert, Esquire n nA chilling horror novel about a haunting, told from t

La cel mai bun preț din ultima lună (111,60 lei)
cel mai ieftin acum, la Libris
111,60 lei
mai ieftin de atât nu l-am văzut în ultima lună
Vezi oferta →

Unde cât costă

MagazinPrețIstoric
Libris
ISBN 9780593723142
111,60 lei la minimul propriu Vezi în magazin

Prețurile vin automat din listele magazinelor și se mai schimbă între timp. Cel care contează e cel din coșul magazinului, la plată. Linkurile către magazine sunt de parteneriat: dacă cumperi, luăm un comision de la magazin. Pe tine nu te costă nimic în plus, iar ordinea de mai sus e strict după preț.

Cum s-a mișcat prețul

111112113cel mai ieftin: 111,60 lei 17 sept. 25 sept.

Ce am observat noi

la minim
Cel mai ieftin l-am văzut la 111,60 lei inclusiv prețul de azi
Cam pe acolo se învârte 111,60 lei media, cât îl urmărim
De atâtea zile îl urmărim 10 și-a schimbat prețul de 1 ori

Toate cifrele de mai sus ies din ce am notat noi, în fiecare noapte. Nu le-am luat de nicăieri.

În fiecare zi luăm cel mai mic preț dintre toate magazinele și îl punem pe grafic. Linia verde e cel mai jos a coborât în ultima lună.

🔔 Te anunțăm noi

Lasă-ne adresa și îți scriem dacă scade sub 111,60 lei. Un singur e-mail, când chiar se întâmplă ceva. Îți cerem întâi o confirmare, și te poți retrage oricând dintr-un click.

Întrebări frecvente

Cât costă Incidents Around the House?

Cel mai ieftin îl găsești la Libris, cu 111,60 lei. Verificăm cifra în fiecare zi, direct din lista de prețuri a magazinului.

Este reducerea la Incidents Around the House una reală?

Nu chiar. Costă 111,60 lei, adică exact cât l-am văzut cel mai ieftin în ultima lună. Nu e o scădere nouă — dar nici nu plătești mai mult decât cei care au prins momentul bun.

Care a fost cel mai mic preț la Incidents Around the House?

Cel mai ieftin l-am prins la 111,60 lei — adică exact cât costă azi. Îl urmărim de 10 zile.

Ce zice magazinul despre el

Simply put--and I do not say this lightly--Incidents Around the House is the most purely effective horror novel I have ever read.--Neil McRobert, Esquire n nA chilling horror novel about a haunting, told from the perspective of a young girl whose troubled family is targeted by an entity she calls Other Mommy, from the New York Times bestselling author of Bird Box nThis book is the monster that lives inside your closet.--Grady Hendrix, New York Times bestselling author of How to Sell a Haunted House n nTo eight-year-old Bela, her family is her world. There's Mommy, Daddo, and Grandma Ruth. But there is also Other Mommy, a malevolent entity who asks her every day: Can I go inside your heart? n nWhen horrifying incidents around the house signal that Other Mommy is growing tired of asking Bela the question over and over, Bela understands that unless she says yes, her family will soon pay. n nOther Mommy is getting restless, stronger, bolder. Only the bonds of family can keep Bela safe, but other incidents show cracks in her parents' marriage. The safety Bela relies on is about to unravel. n nBut Other Mommy needs an answer. n n Incidents Around the House is a chilling, wholly unique tale of true horror about a family as haunted as their home.n

Descrierea e luată de la Libris.

AutorJosh Malerman
ISBN9780593723142
Monitorizat din17.09.2026
Zile cu istoric10

Alte cărți de Josh Malerman

Produse similare din Ficțiune & literatură

Vezi categoria →