Buggy electric pentru copii Police Patrol 24V, 2 locuri, 2 motoare 400W, girofar Led, bluetooth, suspensii, centura 3 puncte, maxim 50 kg

Buggy electric pentru copii Police Patrol 24V, 2 locuri, 2 motoare 400W, girofar Led, bluetooth, suspensii, centura 3 puncte, maxim 50 kg

Exist o singur categorie de vehicule electrice pentru copii care poate duce doi pasageri icircn acelai timp.

Încă îl urmărim
cel mai ieftin acum, la Nichiduta
2.443,00 lei
mai ieftin de atât nu l-am văzut în ultima lună
Vezi oferta →

Unde cât costă

MagazinPrețIstoric
Nichiduta
2.443,00 lei la minimul propriu Vezi în magazin

Prețurile vin automat din listele magazinelor și se mai schimbă între timp. Cel care contează e cel din coșul magazinului, la plată. Linkurile către magazine sunt de parteneriat: dacă cumperi, luăm un comision de la magazin. Pe tine nu te costă nimic în plus, iar ordinea de mai sus e strict după preț.

Cum s-a mișcat prețul

244224432444cel mai ieftin: 2.443,00 lei 18 aug. 23 aug.

Ce am observat noi

la minim
Cel mai ieftin l-am văzut la 2.443,00 lei inclusiv prețul de azi
Cam pe acolo se învârte 2.443,00 lei media, cât îl urmărim
De atâtea zile îl urmărim 7 și-a schimbat prețul de 1 ori

Toate cifrele de mai sus ies din ce am notat noi, în fiecare noapte. Nu le-am luat de nicăieri.

În fiecare zi luăm cel mai mic preț dintre toate magazinele și îl punem pe grafic. Linia verde e cel mai jos a coborât în ultima lună.

🔔 Te anunțăm noi

Lasă-ne adresa și îți scriem dacă scade sub 2.443,00 lei. Un singur e-mail, când chiar se întâmplă ceva. Îți cerem întâi o confirmare, și te poți retrage oricând dintr-un click.

Întrebări frecvente

Cât costă Buggy electric pentru copii Police Patrol 24V, 2 locuri, 2 motoare 400W, girofar Led, bluetooth, suspensii, centura 3 puncte, maxim 50 kg?

Cel mai ieftin îl găsești la Nichiduta, cu 2.443,00 lei. Verificăm cifra în fiecare zi, direct din lista de prețuri a magazinului.

Este reducerea la Buggy electric pentru copii Police Patrol 24V, 2 locuri, 2 motoare 400W, girofar Led, bluetooth, suspensii, centura 3 puncte, maxim 50 kg una reală?

Sincer? Încă nu știm. Îl urmărim de 7 zile, iar ca să spunem ceva serios despre ultima lună ne trebuie măcar o săptămână de cifre proprii. Revino peste câteva zile.

Care a fost cel mai mic preț la Buggy electric pentru copii Police Patrol 24V, 2 locuri, 2 motoare 400W, girofar Led, bluetooth, suspensii, centura 3 puncte, maxim 50 kg?

Cel mai ieftin l-am prins la 2.443,00 lei — adică exact cât costă azi. Îl urmărim de 7 zile.

Ce zice magazinul despre el

Exist o singur categorie de vehicule electrice pentru copii care poate duce doi pasageri icircn acelai timp. Police Patrol 24V e unul dintre puinele modele disponibile cu adevrat pentru 2 persoane i,

Descrierea e luată de la Nichiduta.

BrandCars4Kids
Greutate50 kg
Putere400 W
Tensiune24 V
Monitorizat din18.08.2026
Zile cu istoric7

Alte produse Cars4Kids