Pistol de vopsit cu aer comprimat Scheppach 7906100721, 600 ml, O1.4 mm

Pistol de vopsit cu aer comprimat Scheppach 7906100721, 600 ml, O1.4 mm

Caracteristici: Pistolul este potrivit pentru pulverizarea vopselelor pe baza de solvent ori diluate in apa, glazuri, grunduri, si conservanti Consum scazut de aer datorat unei imprastieri optime a jetului Jet

La cel mai bun preț din ultima lună (158,86 lei)
cel mai ieftin acum, la Casaidea
158,86 lei
mai ieftin de atât nu l-am văzut în ultima lună
Vezi oferta →

Unde cât costă

MagazinPrețIstoric
Casaidea
158,86 lei la minimul propriu Vezi în magazin

Prețurile vin automat din listele magazinelor și se mai schimbă între timp. Cel care contează e cel din coșul magazinului, la plată. Linkurile către magazine sunt de parteneriat: dacă cumperi, luăm un comision de la magazin. Pe tine nu te costă nimic în plus, iar ordinea de mai sus e strict după preț.

Cum s-a mișcat prețul

158159160cel mai ieftin: 158,86 lei 30 iul. 25 sept.

Ce am observat noi

la minim
Cel mai ieftin l-am văzut la 158,86 lei inclusiv prețul de azi
Cam pe acolo se învârte 158,86 lei media, cât îl urmărim
De atâtea zile îl urmărim 59 și-a schimbat prețul de 1 ori

Toate cifrele de mai sus ies din ce am notat noi, în fiecare noapte. Nu le-am luat de nicăieri.

În fiecare zi luăm cel mai mic preț dintre toate magazinele și îl punem pe grafic. Linia verde e cel mai jos a coborât în ultima lună.

🔔 Te anunțăm noi

Lasă-ne adresa și îți scriem dacă scade sub 158,86 lei. Un singur e-mail, când chiar se întâmplă ceva. Îți cerem întâi o confirmare, și te poți retrage oricând dintr-un click.

Întrebări frecvente

Cât costă Pistol de vopsit cu aer comprimat Scheppach 7906100721, 600 ml, O1.4 mm?

Cel mai ieftin îl găsești la Casaidea, cu 158,86 lei. Verificăm cifra în fiecare zi, direct din lista de prețuri a magazinului.

Este reducerea la Pistol de vopsit cu aer comprimat Scheppach 7906100721, 600 ml, O1.4 mm una reală?

Nu chiar. Costă 158,86 lei, adică exact cât l-am văzut cel mai ieftin în ultima lună. Nu e o scădere nouă — dar nici nu plătești mai mult decât cei care au prins momentul bun.

Care a fost cel mai mic preț la Pistol de vopsit cu aer comprimat Scheppach 7906100721, 600 ml, O1.4 mm?

Cel mai ieftin l-am prins la 158,86 lei — adică exact cât costă azi. Îl urmărim de 59 zile.

Ce zice magazinul despre el

Caracteristici: Pistolul este potrivit pentru pulverizarea vopselelor pe baza de solvent ori diluate in apa, glazuri, grunduri, si conservanti Consum scazut de aer datorat unei imprastieri optime a jetului Jet reglabil Rezervor din plastic cu o capacitate...

Descrierea e luată de la Casaidea.

BrandScheppach
Cantitate600 l
MaterialPlastic
Monitorizat din06.08.2026
Zile cu istoric59

Alte produse Scheppach

Produse similare din Scule & unelte

Vezi categoria →