Pătuț Bambino Casa - Amore Naturale + cadou saltea Primavera Baby Luxe

Pătuț Bambino Casa - Amore Naturale + cadou saltea Primavera Baby Luxe

Patul pentru bebeluși Bambino Casa – Amore Naturale este realizat integral din lemn masiv de fag și a fost creat pentru a servi familiei dumneavoastră mulți ani.

La cel mai bun preț din ultima lună (2.049,99 lei)
cel mai ieftin acum, la Ozone
2.049,99 lei
mai ieftin de atât nu l-am văzut în ultima lună
Vezi oferta →

Unde cât costă

MagazinPrețIstoric
Ozone
2.049,99 lei la minimul propriu Vezi în magazin

Prețurile vin automat din listele magazinelor și se mai schimbă între timp. Cel care contează e cel din coșul magazinului, la plată. Linkurile către magazine sunt de parteneriat: dacă cumperi, luăm un comision de la magazin. Pe tine nu te costă nimic în plus, iar ordinea de mai sus e strict după preț.

Cum s-a mișcat prețul

204920502051cel mai ieftin: 2.049,99 lei 30 iul. 24 aug.

Ce am observat noi

la minim
Cel mai ieftin l-am văzut la 2.049,99 lei inclusiv prețul de azi
Cam pe acolo se învârte 2.049,99 lei media, cât îl urmărim
De atâtea zile îl urmărim 26 și-a schimbat prețul de 1 ori

Toate cifrele de mai sus ies din ce am notat noi, în fiecare noapte. Nu le-am luat de nicăieri.

În fiecare zi luăm cel mai mic preț dintre toate magazinele și îl punem pe grafic. Linia verde e cel mai jos a coborât în ultima lună.

🔔 Te anunțăm noi

Lasă-ne adresa și îți scriem dacă scade sub 2.049,99 lei. Un singur e-mail, când chiar se întâmplă ceva. Îți cerem întâi o confirmare, și te poți retrage oricând dintr-un click.

Întrebări frecvente

Cât costă Pătuț Bambino Casa - Amore Naturale + cadou saltea Primavera Baby Luxe?

Cel mai ieftin îl găsești la Ozone, cu 2.049,99 lei. Verificăm cifra în fiecare zi, direct din lista de prețuri a magazinului.

Este reducerea la Pătuț Bambino Casa - Amore Naturale + cadou saltea Primavera Baby Luxe una reală?

Nu chiar. Costă 2.049,99 lei, adică exact cât l-am văzut cel mai ieftin în ultima lună. Nu e o scădere nouă — dar nici nu plătești mai mult decât cei care au prins momentul bun.

Care a fost cel mai mic preț la Pătuț Bambino Casa - Amore Naturale + cadou saltea Primavera Baby Luxe?

Cel mai ieftin l-am prins la 2.049,99 lei — adică exact cât costă azi. Îl urmărim de 26 zile.

Ce zice magazinul despre el

Patul pentru bebeluși Bambino Casa – Amore Naturale este realizat integral din lemn masiv de fag și a fost creat pentru a servi familiei dumneavoastră mulți ani. Modelul combină un design minimalist cu detalii naturale și un stil elegant, care aduc căldură și confort în camera copilului. Patul oferă 3 niveluri reglabile pentru saltea, pentru confort în primele luni și siguranță pe măsură ce bebelușul crește. Amore Naturale se transformă ușor într-un pat pentru copii, potrivit pentru copii până la 4-5 ani, ceea ce face investiția dumneavoastră pe termen lung și practică. Patul este compatibil cu sistemul Next 2 Me pentru somn comun, permițându-vă să fiți aproape de bebelușul dumneavoastră pe timpul nopții. Forma ergonomică cu margini rotunjite asigură siguranța, iar cele 4 roți (dintre care 2 cu frâne) facilitează mutarea patului în cameră. În set este inclusă o saltea de înaltă calitate Primavera Baby Luxe cu design dublu față – parte de iarnă și parte de vară pentru reglare naturală a temperaturii pe tot parcursul anului. Salteaua are un miez din spumă poliuretanică cu înaltă elasticitate, husă detașabilă, respirabilă, cu textură mătăsoasă și un nivel ridicat de protecție antibacteriană și antialergică, ceea ce o face alegerea ideală pentru pielea delicată a bebelușului. Patul este fabricat din lemn masiv de fag ecologic, fără margini ascuțite, garantând siguranța micuțului. Modelul respectă standardele europene de siguranță EN 716-1:2017 și EN 716-2:2017, confirmând calitatea și fiabilitatea sa ridicată. Conținutul setului: pat pentru bebeluși Amore Naturale, saltea Primavera Baby Luxe (60 × 120 × 10 cm). Caracteristici: Material: lemn masiv de fag; Dimensiuni pat: 67 cm lățime × 125 cm lungime × 105 cm înălțime; Dimensiuni saltea: 60 × 120 × 10 cm; 3 poziții reglabile ale saltelei; Se transformă în pat pentru copii până la 4-5 ani; Compatibil cu sistemul Next 2 Me pentru somn comun; Bare fixe din lemn pentru siguranță; Formă ergonomică cu margini rotunjite; 4 roți, dintre care 2 cu frâne; Opțiune pentru mecanism de legănare; Opțiune pentru sertar; Saltea cu design dublu față – parte de iarnă și parte de vară; Miez din spumă poliuretanică cu înaltă elasticitate; Husă detașabilă, respirabilă, cu textură mătăsoasă; Protecție antibacteriană și antialergică; Certificat conform standardelor EN 716-1:2017 și EN 716-2:2017.

Descrierea e luată de la Ozone.

BrandBambino Casa
Dimensiuni60 × 120 × 10 cm
Vârstă recomandată4-5 ani
MaterialLemn masiv
Monitorizat din30.07.2026
Zile cu istoric26

Alte produse Bambino Casa

Produse similare din Bebeluși & puericultură

Vezi categoria →
2 magazineCarucior pentru copii multifunctional 3 in 1 Joie Valora Signature Sandstone (carucior Valora + landou Ramble XL + scoica i-Starter)
Carucior pentru copii multifunctional 3 in 1 Joie Valora Signature Sandstone (carucior Valora + landou Ramble XL + scoica i-Starter) Joie 3.477,99 lei în 2 magazine
2 magazineScoica auto cu functie de recline Nuna Arra flex Pistachio, nastere-87 cm, testata ADAC si certificata R129
Scoica auto cu functie de recline Nuna Arra flex Pistachio, nastere-87 cm, testata ADAC si certificata R129 Nuna 1.471,99 lei în 2 magazine
2 magazineScoica auto cu functie de recline Nuna Arra flex Chestnut, nastere-87 cm, testata ADAC si certificata R129
Scoica auto cu functie de recline Nuna Arra flex Chestnut, nastere-87 cm, testata ADAC si certificata R129 Nuna 1.471,99 lei în 2 magazine
2 magazineCarucior pentru copii multifunctional 3 in 1 Joie Chrome 2 Cashew (Carucior Chrome 2 Cashew + Landou Chrome Cashew + scoica i-Snug Cashew)
Carucior pentru copii multifunctional 3 in 1 Joie Chrome 2 Cashew (Carucior Chrome 2 Cashew + Landou Chrome Cashew + scoica i-Snug Cashew) Joie 2.899,99 lei în 2 magazine
2 magazineCarucior pentru copii Joie Finiti Signature Maple multifunctional 3 in 1 Landou Ramble XL si scoica i-Starter
Carucior pentru copii Joie Finiti Signature Maple multifunctional 3 in 1 Landou Ramble XL si scoica i-Starter Joie 3.670,99 lei în 2 magazine
2 magazineCarucior 2 in 1, Lionelo, Mika Plus, Cadru din aluminiu, Cu landou intarit si salteluta moale, Reversibil, Cu sistem de ventilatie 3D, Cu accesorii, Pana la 22 kg, Conform cu EN1888-1 EN1888-2, EN1466, Bej
Carucior 2 in 1, Lionelo, Mika Plus, Cadru din aluminiu, Cu landou intarit si salteluta moale, Reversibil, Cu sistem de ventilatie 3D, Cu accesorii, Pana la 22 kg, Conform cu EN1888-1 EN1888-2, EN1466, Bej Lionelo 2.170,99 lei în 2 magazine
2 magazineLandou auto Joie Calmi Signature Sandstone, 40-70 cm, testat ADAC si certificat R129
Landou auto Joie Calmi Signature Sandstone, 40-70 cm, testat ADAC si certificat R129 Joie 1.332,99 lei în 2 magazine
2 magazineCarucior 3 in 1, Lionelo, Meril, Cu landou de dimensiune XL, Reversibil, Cu scoica auto testata ADAC, Cu accesorii, Pana la 22 kg, Conform cu EN1888-1 EN1888-2, EN1466, Gri
Carucior 3 in 1, Lionelo, Meril, Cu landou de dimensiune XL, Reversibil, Cu scoica auto testata ADAC, Cu accesorii, Pana la 22 kg, Conform cu EN1888-1 EN1888-2, EN1466, Gri Lionelo 2.231,99 lei în 2 magazine
2 magazineCarucior 3 in 1, Lionelo, Meril, Cu landou de dimensiune XL, Reversibil, Cu scoica auto testata ADAC, Cu accesorii, Pana la 22 kg, Conform cu EN1888-1 EN1888-2, EN1466, Negru
Carucior 3 in 1, Lionelo, Meril, Cu landou de dimensiune XL, Reversibil, Cu scoica auto testata ADAC, Cu accesorii, Pana la 22 kg, Conform cu EN1888-1 EN1888-2, EN1466, Negru Lionelo 2.231,99 lei în 2 magazine
2 magazineCarucior 3 in 1, Lionelo, Meril, Cu landou de dimensiune XL, Reversibil, Cu scoica auto testata ADAC, Cu accesorii, Pana la 22 kg, Conform cu EN1888-1 EN1888-2, EN1466, Bej
Carucior 3 in 1, Lionelo, Meril, Cu landou de dimensiune XL, Reversibil, Cu scoica auto testata ADAC, Cu accesorii, Pana la 22 kg, Conform cu EN1888-1 EN1888-2, EN1466, Bej Lionelo 2.231,99 lei în 2 magazine
2 magazineBalansoar BabyBjorn Bliss Sand Grey din tesatura matlasata cu aspect Clasic
Balansoar BabyBjorn Bliss Sand Grey din tesatura matlasata cu aspect Clasic BabyBjorn 1.245,99 lei în 2 magazine
2 magazineScaun auto rotativ i-Size i-Harbour Signature Pine 40-105 cm testat ADAC si certificat R129
Scaun auto rotativ i-Size i-Harbour Signature Pine 40-105 cm testat ADAC si certificat R129 Joie 1.556,99 lei în 2 magazine