Alphabet lacing cards. Joc de insiretat, Carduri Alfabet

Alphabet lacing cards. Joc de insiretat, Carduri Alfabet

Alphabet lacing cards. Joc de insiretat, Carduri Alfabet va indruma sa descoperiti un mod distractiv de a invata alfabetul!

La cel mai bun preț din ultima lună (148,90 lei)
cel mai ieftin acum, la Libris
148,90 lei
mai ieftin de atât nu l-am văzut în ultima lună
Vezi oferta →

Unde cât costă

MagazinPrețIstoric
Libris
148,90 lei la minimul propriu Vezi în magazin

Prețurile vin automat din listele magazinelor și se mai schimbă între timp. Cel care contează e cel din coșul magazinului, la plată. Linkurile către magazine sunt de parteneriat: dacă cumperi, luăm un comision de la magazin. Pe tine nu te costă nimic în plus, iar ordinea de mai sus e strict după preț.

Cum s-a mișcat prețul

148149150cel mai ieftin: 148,90 lei 31 iul. 23 aug.

Ce am observat noi

la minim
Cel mai ieftin l-am văzut la 148,90 lei inclusiv prețul de azi
Cam pe acolo se învârte 148,90 lei media, cât îl urmărim
De atâtea zile îl urmărim 25 și-a schimbat prețul de 1 ori

Toate cifrele de mai sus ies din ce am notat noi, în fiecare noapte. Nu le-am luat de nicăieri.

În fiecare zi luăm cel mai mic preț dintre toate magazinele și îl punem pe grafic. Linia verde e cel mai jos a coborât în ultima lună.

🔔 Te anunțăm noi

Lasă-ne adresa și îți scriem dacă scade sub 148,90 lei. Un singur e-mail, când chiar se întâmplă ceva. Îți cerem întâi o confirmare, și te poți retrage oricând dintr-un click.

Întrebări frecvente

Cât costă Alphabet lacing cards. Joc de insiretat, Carduri Alfabet?

Cel mai ieftin îl găsești la Libris, cu 148,90 lei. Verificăm cifra în fiecare zi, direct din lista de prețuri a magazinului.

Este reducerea la Alphabet lacing cards. Joc de insiretat, Carduri Alfabet una reală?

Nu chiar. Costă 148,90 lei, adică exact cât l-am văzut cel mai ieftin în ultima lună. Nu e o scădere nouă — dar nici nu plătești mai mult decât cei care au prins momentul bun.

Care a fost cel mai mic preț la Alphabet lacing cards. Joc de insiretat, Carduri Alfabet?

Cel mai ieftin l-am prins la 148,90 lei — adică exact cât costă azi. Îl urmărim de 25 zile.

Ce zice magazinul despre el

Alphabet lacing cards. Joc de insiretat, Carduri Alfabet va indruma sa descoperiti un mod distractiv de a invata alfabetul! n n Jocul contine 26 de piese din lemn cu diferite forme (animale, fructe, vehicule, insecte etc.) si 26 de sireturi viu colorate. Fiecare card are un desen colorat pe o parte, iar pe cealalta parte este specificata atat litera cat si denumirea in limba engleaza. Exista mai multe moduri de a juca si de a invata: - Impreuna cu copilul, identificati obiectul de pe card, apoi intoarceti pentru verificare, urmand sa incurajati copilul sa gaseasca cuvinte care incep cu aceeasi litera. - Incurajati copilul sa insireteze cardurile cu acceasi culoare de siret conform cu modelul de pe card. - Ajuta copilul sa incerce diferite metode de insiretare, cum ar fi in jurul marginii fiecarei cusaturi, sau creaaza linii care se intersecteaza. - Indrumati copilul sa puna toate cardurile in ordine alfabetica folosindu-se doar de imagini. - Alege cateva carduri si incercati sa creeati o scurta poveste.

Cere copilul sa mai adauge si alte carduri, pentru a extinde povestea. n AVERTISMENT: Contraindicat copiilor sub 3 ani. Produsul contine elemente mici, pericol de sufocare! Se recomanda supravegherea copilului de catre un adult in timpul jocului. Producator: Melissa & Doug Contine: 26 piese, 26 sireturi colorate Dimensiuni: 300 x 270 mm Varsta recomandata: +3 ani

Descrierea e luată de la Libris.

Dimensiuni300 × 270 cm
Monitorizat din31.07.2026
Zile cu istoric25

Produse similare din Alte cărți

Vezi categoria →