Etajeră baie fără găurire cu 2 rafturi – prindere adezivă, metal cromat

Etajeră baie fără găurire cu 2 rafturi – prindere adezivă, metal cromat

Etajera de baie care se montează în doar 5 minute, fără găurire, fără unelte și fără a apela la un meseriaș – perfect chiar și pentru o femeie care vrea să-și organizeze rapid și eficient spațiul din baie.

La cel mai bun preț din ultima lună (88,00 lei)
cel mai ieftin acum, la Vioi
88,00 lei
mai ieftin de atât nu l-am văzut în ultima lună
Vezi oferta →

Unde cât costă

MagazinPrețIstoric
Vioi
88,00 lei la minimul propriu Vezi în magazin

Prețurile vin automat din listele magazinelor și se mai schimbă între timp. Cel care contează e cel din coșul magazinului, la plată. Linkurile către magazine sunt de parteneriat: dacă cumperi, luăm un comision de la magazin. Pe tine nu te costă nimic în plus, iar ordinea de mai sus e strict după preț.

Cum s-a mișcat prețul

878889cel mai ieftin: 88,00 lei 31 iul. 23 aug.

Ce am observat noi

la minim
Cel mai ieftin l-am văzut la 88,00 lei inclusiv prețul de azi
Cam pe acolo se învârte 88,00 lei media, cât îl urmărim
De atâtea zile îl urmărim 25 și-a schimbat prețul de 1 ori

Toate cifrele de mai sus ies din ce am notat noi, în fiecare noapte. Nu le-am luat de nicăieri.

În fiecare zi luăm cel mai mic preț dintre toate magazinele și îl punem pe grafic. Linia verde e cel mai jos a coborât în ultima lună.

🔔 Te anunțăm noi

Lasă-ne adresa și îți scriem dacă scade sub 88,00 lei. Un singur e-mail, când chiar se întâmplă ceva. Îți cerem întâi o confirmare, și te poți retrage oricând dintr-un click.

Întrebări frecvente

Cât costă Etajeră baie fără găurire cu 2 rafturi – prindere adezivă, metal cromat?

Cel mai ieftin îl găsești la Vioi, cu 88,00 lei. Verificăm cifra în fiecare zi, direct din lista de prețuri a magazinului.

Este reducerea la Etajeră baie fără găurire cu 2 rafturi – prindere adezivă, metal cromat una reală?

Nu chiar. Costă 88,00 lei, adică exact cât l-am văzut cel mai ieftin în ultima lună. Nu e o scădere nouă — dar nici nu plătești mai mult decât cei care au prins momentul bun.

Care a fost cel mai mic preț la Etajeră baie fără găurire cu 2 rafturi – prindere adezivă, metal cromat?

Cel mai ieftin l-am prins la 88,00 lei — adică exact cât costă azi. Îl urmărim de 25 zile.

Ce zice magazinul despre el

Etajera de baie care se montează în doar 5 minute, fără găurire, fără unelte și fără a apela la un meseriaș – perfect chiar și pentru o femeie care vrea să-și organizeze rapid și eficient spațiul din baie. Organizează-ți spațiul inteligent cu acest raft vertical cu 2 etajere metalice, ideal pentru baie. Construit din metal rezistent, cu finisaj elegant, cromat este potrivit pentru depozitarea produselor cosmetice sau a accesoriilor de baie. Sistemul de prindere cu folie adeziva îți permite instalarea fără găurire, păstrând pereții și faianța intacte. Designul deschis al etajerelor permite scurgerea apei, prevenind acumularea umezelii și menținând produsele curate. Beneficii: ✅ Montaj rapid – gata în doar 5 minute ✅ Fără găurire – protejează pereții și faianța ✅ Poate fi montat de oricine, fără unelte ✅ 2 etajere spațioase – organizare eficientă ✅ Rezistent la umiditate și coroziune Specificații: Material: Metal rezistent Tip prindere: folie adeziva Număr rafturi: 2 etajere verticale Utilizare: Baie Design: Deschis, pentru scurgerea apei Culoare: cromat

Descrierea e luată de la Vioi.

BrandEtajere baie
Monitorizat din31.07.2026
Zile cu istoric25

Alte produse Etajere baie

Produse similare din Grădină & exterior

Vezi categoria →