Prajitor de paine cu functie dezghetare, long slot, 4 felii, putere 1400 w, negru / ZLN 2713

Prajitor de paine cu functie dezghetare, long slot, 4 felii, putere 1400 w, negru / ZLN 2713

Prajitor de paine cu functie dezghetare, long slot, 4 felii, putere 1400 w, negru.

La cel mai bun preț din ultima lună (121,73 lei)
cel mai ieftin acum, la Robazar
121,73 lei
mai ieftin de atât nu l-am văzut în ultima lună
Vezi oferta →

Unde cât costă

MagazinPrețIstoric
Robazar
121,73 lei la minimul propriu Vezi în magazin

Prețurile vin automat din listele magazinelor și se mai schimbă între timp. Cel care contează e cel din coșul magazinului, la plată. Linkurile către magazine sunt de parteneriat: dacă cumperi, luăm un comision de la magazin. Pe tine nu te costă nimic în plus, iar ordinea de mai sus e strict după preț.

Cum s-a mișcat prețul

121122123cel mai ieftin: 121,73 lei 31 iul. 23 aug.

Ce am observat noi

la minim
Cel mai ieftin l-am văzut la 121,73 lei inclusiv prețul de azi
Cam pe acolo se învârte 121,73 lei media, cât îl urmărim
De atâtea zile îl urmărim 25 și-a schimbat prețul de 1 ori

Toate cifrele de mai sus ies din ce am notat noi, în fiecare noapte. Nu le-am luat de nicăieri.

În fiecare zi luăm cel mai mic preț dintre toate magazinele și îl punem pe grafic. Linia verde e cel mai jos a coborât în ultima lună.

🔔 Te anunțăm noi

Lasă-ne adresa și îți scriem dacă scade sub 121,73 lei. Un singur e-mail, când chiar se întâmplă ceva. Îți cerem întâi o confirmare, și te poți retrage oricând dintr-un click.

Întrebări frecvente

Cât costă Prajitor de paine cu functie dezghetare, long slot, 4 felii, putere 1400 w, negru / ZLN 2713?

Cel mai ieftin îl găsești la Robazar, cu 121,73 lei. Verificăm cifra în fiecare zi, direct din lista de prețuri a magazinului.

Este reducerea la Prajitor de paine cu functie dezghetare, long slot, 4 felii, putere 1400 w, negru / ZLN 2713 una reală?

Nu chiar. Costă 121,73 lei, adică exact cât l-am văzut cel mai ieftin în ultima lună. Nu e o scădere nouă — dar nici nu plătești mai mult decât cei care au prins momentul bun.

Care a fost cel mai mic preț la Prajitor de paine cu functie dezghetare, long slot, 4 felii, putere 1400 w, negru / ZLN 2713?

Cel mai ieftin l-am prins la 121,73 lei — adică exact cât costă azi. Îl urmărim de 25 zile.

Ce zice magazinul despre el

Prajitor de paine cu functie dezghetare, long slot, 4 felii, putere 1400 w, negru. Prajire paine extra long - 2 fante / 4 felii + suport pentru reincalzire Buton Oprire Tava pentru firimituri 5 nivele de reglare a gradului de rumenire Protectie impotriva supraincalzirii Picioare autoderapante Putere 1400W Sursa alimentare 220-240V

Descrierea e luată de la Robazar.

Putere1400 W
Tensiune240 V
CuloareNegru
Monitorizat din31.07.2026
Zile cu istoric25

Produse similare din Electrocasnice

Vezi categoria →