Flormar Spray Fixare All Day

Flormar Spray Fixare All Day

Fixează machiajul creat cu meticulozitate, pe durata întregii zile și asigură un aspect natural și luminos.

La cel mai bun preț din ultima lună (39,95 lei)
cel mai ieftin acum, la Nailsup
39,95 lei
mai ieftin de atât nu l-am văzut în ultima lună
Vezi oferta →

Unde cât costă

MagazinPrețIstoric
Nailsup
39,95 lei la minimul propriu Vezi în magazin

Prețurile vin automat din listele magazinelor și se mai schimbă între timp. Cel care contează e cel din coșul magazinului, la plată. Linkurile către magazine sunt de parteneriat: dacă cumperi, luăm un comision de la magazin. Pe tine nu te costă nimic în plus, iar ordinea de mai sus e strict după preț.

Cum s-a mișcat prețul

394041cel mai ieftin: 39,95 lei 30 iul. 24 aug.

Ce am observat noi

la minim
Cel mai ieftin l-am văzut la 39,95 lei inclusiv prețul de azi
Cam pe acolo se învârte 39,95 lei media, cât îl urmărim
De atâtea zile îl urmărim 26 și-a schimbat prețul de 1 ori

Toate cifrele de mai sus ies din ce am notat noi, în fiecare noapte. Nu le-am luat de nicăieri.

În fiecare zi luăm cel mai mic preț dintre toate magazinele și îl punem pe grafic. Linia verde e cel mai jos a coborât în ultima lună.

🔔 Te anunțăm noi

Lasă-ne adresa și îți scriem dacă scade sub 39,95 lei. Un singur e-mail, când chiar se întâmplă ceva. Îți cerem întâi o confirmare, și te poți retrage oricând dintr-un click.

Întrebări frecvente

Cât costă Flormar Spray Fixare All Day?

Cel mai ieftin îl găsești la Nailsup, cu 39,95 lei. Verificăm cifra în fiecare zi, direct din lista de prețuri a magazinului.

Este reducerea la Flormar Spray Fixare All Day una reală?

Nu chiar. Costă 39,95 lei, adică exact cât l-am văzut cel mai ieftin în ultima lună. Nu e o scădere nouă — dar nici nu plătești mai mult decât cei care au prins momentul bun.

Care a fost cel mai mic preț la Flormar Spray Fixare All Day?

Cel mai ieftin l-am prins la 39,95 lei — adică exact cât costă azi. Îl urmărim de 26 zile.

Ce zice magazinul despre el

Fixează machiajul creat cu meticulozitate, pe durata întregii zile și asigură un aspect natural și luminos.

UtilizareDupă aplicarea machiajului, închideți ochii și pulverizați de 2- 4 ori, de la o distanță de 20 – 25 cm. Testat dermatologic.

Beneficii / IngredienteSpray-ul de Fixare All Day Fix are o formulă îmbogățită cu extract de Mușețel și Bisabolol pentru reîmprospătarea tenului.

AtenționăriA se închide ochii înainte de pulverizare. A nu se pulveriza direct în ochi. A se depozita ferit de surse de căldură și lumină directă. A nu se lăsa la îndemâna copiilor. După utilizare a se închide capacul corespunzător.

Descrierea e luată de la Nailsup.

BrandFlormar
Monitorizat din30.07.2026
Zile cu istoric26

Alte produse Flormar

Produse similare din Machiaj

Vezi categoria →