Love Unleashed

Love Unleashed

A book for dog lovers everywhere. Celebrating the amazing relationships shared with our four-legged friends, each story recounts the love of dogs and the powerful ways dogs impact our lives.

Peste minimul din 30 de zile (minim: 19,98 lei)
cel mai mic preț acum, la Anticexlibris
19,98 lei
minim monitorizat în 30 de zile: 19,98 lei
Vezi oferta →

Cel mai bun preț din fiecare magazin

MagazinPrețIstoric
Anticexlibris
ISBN 9781426219061
19,98 lei la minimul propriu Vezi în magazin

Prețurile sunt preluate automat din feed-urile magazinelor și pot varia; prețul valabil este cel din magazin, la finalizarea comenzii. Linkurile către magazine sunt linkuri de parteneriat — nu îți schimbă prețul și nu influențează ordinea ofertelor.

Evoluția prețului

182531minim 30 zile 19,98 lei 30 iul. 2 aug.

Ce arată măsurătorile noastre

a fost mai ieftin
Cel mai mic preț văzut de noi 19,98 lei din 30 iulie
Cel mai mare preț văzut 29,99 lei maximul înregistrat
Preț mediu 25,65 lei în perioada monitorizată
Îl urmărim de 5 zile 3 schimbări de preț

Cifrele sunt calculate exclusiv din prețurile înregistrate de noi, zilnic, la magazinele monitorizate.

Graficul arată cel mai mic preț disponibil în fiecare zi, între toate magazinele monitorizate. Linia verde este minimul din ultimele 30 de zile.

🔔 Alertă de preț

Îți trimitem un e-mail când prețul scade sub 19,98 lei. Îți cerem o confirmare pe e-mail înainte de a-ți trimite orice alertă și te poți dezabona oricând.

Despre acest produs

A book for dog lovers everywhere. Celebrating the amazing relationships shared with our four-legged friends, each story recounts the love of dogs and the powerful ways dogs impact our lives. In this heartwarming collection of stories, readers meet 38 incredible dogs who have gone above and beyond the job description of best friend. Each uplifting story provides an inspiring look at the animals who change our lives. Meet rescue dogs who learn to serve others, working dogs who go beyond the call of duty, and underdogs who surmount extraordinary challenges on the road to finding their forever home. This treasury of man's best friend features photographs and personal anecdotes from those who have been touched by the selfless love of a beloved pet. Readers will be inspired by... Extraordinary reunions: A dog is rescued from Aleppo, Syria, and reunited with his family in Canada, where they had relocated in 2015 after a missile destroyed their home. Friendships meant to be: When a prosthetics clinic scheduled appoi

Descriere preluată din fișa produsului de la Anticexlibris.

ISBN9781426219061
Monitorizat din30.07.2026
Zile cu istoric3

Produse similare din Științe & tehnică

Vezi categoria →