Poveștile inedite ale Familiei Regale - Paperback - Dan-Silviu Boerescu

Poveștile inedite ale Familiei Regale - Paperback - Dan-Silviu Boerescu

Întemeiată de Carol I, Familia Regală a României coboară, în linie genealogică directă, din Familia Imperială de Hohenzollern-Sigmaringen (familia din care făcea parte și ultimul Împărat al Germaniei,...

La cel mai bun preț din ultima lună (41,44 lei)
cel mai ieftin acum, la Cartepedia
41,44 lei
mai ieftin de atât nu l-am văzut în ultima lună
Vezi oferta →

Unde cât costă

MagazinPrețIstoric
Cartepedia
41,44 lei la minimul propriu Vezi în magazin

Prețurile vin automat din listele magazinelor și se mai schimbă între timp. Cel care contează e cel din coșul magazinului, la plată. Linkurile către magazine sunt de parteneriat: dacă cumperi, luăm un comision de la magazin. Pe tine nu te costă nimic în plus, iar ordinea de mai sus e strict după preț.

Cum s-a mișcat prețul

404142cel mai ieftin: 41,44 lei 30 iul. 24 aug.

Ce am observat noi

la minim
Cel mai ieftin l-am văzut la 41,44 lei inclusiv prețul de azi
Cam pe acolo se învârte 41,44 lei media, cât îl urmărim
De atâtea zile îl urmărim 26 și-a schimbat prețul de 1 ori

Toate cifrele de mai sus ies din ce am notat noi, în fiecare noapte. Nu le-am luat de nicăieri.

În fiecare zi luăm cel mai mic preț dintre toate magazinele și îl punem pe grafic. Linia verde e cel mai jos a coborât în ultima lună.

🔔 Te anunțăm noi

Lasă-ne adresa și îți scriem dacă scade sub 41,44 lei. Un singur e-mail, când chiar se întâmplă ceva. Îți cerem întâi o confirmare, și te poți retrage oricând dintr-un click.

Întrebări frecvente

Cât costă Poveștile inedite ale Familiei Regale - Paperback - Dan-Silviu Boerescu?

Cel mai ieftin îl găsești la Cartepedia, cu 41,44 lei. Verificăm cifra în fiecare zi, direct din lista de prețuri a magazinului.

Este reducerea la Poveștile inedite ale Familiei Regale - Paperback - Dan-Silviu Boerescu una reală?

Nu chiar. Costă 41,44 lei, adică exact cât l-am văzut cel mai ieftin în ultima lună. Nu e o scădere nouă — dar nici nu plătești mai mult decât cei care au prins momentul bun.

Care a fost cel mai mic preț la Poveștile inedite ale Familiei Regale - Paperback - Dan-Silviu Boerescu?

Cel mai ieftin l-am prins la 41,44 lei — adică exact cât costă azi. Îl urmărim de 26 zile.

Ce zice magazinul despre el

Întemeiată de Carol I, Familia Regală a României coboară, în linie genealogică directă, din Familia Imperială de Hohenzollern-Sigmaringen (familia din care făcea parte și ultimul Împărat al Germaniei,...

Descrierea e luată de la Cartepedia.

AutorNeverland
Monitorizat din30.07.2026
Zile cu istoric26

Alte cărți de Neverland

Produse similare din Ficțiune & literatură

Vezi categoria →