Rezultate pentru „Micul Fermier"
Batoza porumb electrica Micul Fermier GF-0295 dubla, Putere 2.2 Kw, Max 300 kg/h
Micul Fermier
367,00 lei
într-un magazin
Garnituri si Simeringuri Motocoasa 43cc (40 mm), Set Micul Fermier GF-0566
Micul Fermier
8,00 lei
într-un magazin
Tambur cu Fir Pentru Motocositoare (metalic) - Grosime 2,4 mm Micul Fermier GF-0503
Micul Fermier
23,00 lei
într-un magazin
Sita Moara Universala cu 36 de Ciocanele Micul Fermier GF-0892 - 1mm
Micul Fermier
49,00 lei
într-un magazin
Dispozitiv tip drujba pentru motocoasa (pentru taiat pomi, crengi) - 28 mm, Micul Fermier GF-1296
Micul Fermier
99,00 lei
într-un magazin
Motor Motocultor, Motosapa, 15 CP, Benzina, 420CC, ax pana 25mm
Micul Fermier
1.880,00 lei
într-un magazin
Furtun Pompieri 3 Toli pentru Irigatii - 50 m, Micul Fermier GF-1425
Micul Fermier
219,00 lei
într-un magazin
Pompa Apa Murdara cu Plutitor Micul Fermier GF-0749, 1100 W, 15 mc/h, H Pompare 15 m
Micul Fermier
354,00 lei
într-un magazin
Prasitoare - Accesoriu Motocoasa (28 mm, 9 dinti) Calitatea I, Micul Fermier GF-1295
Micul Fermier
149,00 lei
într-un magazin
Semanatoare manuala pentru rasaduri, Plantator manual Micul Fermier GF-0132, Diametru 8 cm, Adancime 14 cm
Micul Fermier
89,00 lei
într-un magazin
Tocator Crengi si Resturi Vegetale, 6.5CP, Ø76mm, cu pornire manuala, Micul Fermier GF-0089
Micul Fermier
2.899,00 lei
într-un magazin
Masina de Facut Carnati Orizontala Inox 5.5 kg, 5 Palnii Incluse, Micul Fermier GF-0825 PRO
Micul Fermier
219,00 lei
într-un magazin
Tocator Furaje, Lucerna, Fan Micul Fermier model F500 (GF-0907), Motor 4 kW, 500-1000 Kg/h
Micul Fermier
2.099,00 lei
într-un magazin
Masina de Tocat Carne Manuala Nr.10, Micul Fermier GF-0061
Micul Fermier
87,00 lei
într-un magazin
Cap Motopompa 2 toli cu fulie
Micul Fermier
299,00 lei
într-un magazin
Masina de Umplut Carnati Orizontal Micul Fermier GF-0824, 1.5 kg, 5 palnii incluse
Micul Fermier
89,00 lei
într-un magazin
Masina de Facut Carnati Orizontala Inox 4 kg, 5 Palnii Incluse,Micul Fermier GF-0822 PRO
Micul Fermier
179,00 lei
într-un magazin
Pompa Apa Murdara (Hazna) Micul Fermier PU205, 3 KW, 415 l/min, H Refulare 20 m, Bobinaj Cupru
Micul Fermier
364,00 lei
într-un magazin
Cultivator - Accesoriu Motocoasa Micul Fermier GF-1388, diametru teava 28 mm, 9 dinti(caneluri)
Micul Fermier
189,00 lei
într-un magazin
Motor electric monofazat Troian, 2.2 kW / 3000 RPM, carcasa fonta, bobinaj cupru, Micul Fermier
Micul Fermier
369,00 lei
într-un magazin
Motor electric monofazat Troian, 3 kW / 3000 RPM, carcasa fonta, bobinaj cupru, Micul Fermier
Micul Fermier
499,00 lei
într-un magazin
Motor electric monofazat 4 kW Troian 3000 Rpm Micul Fermier GF-1160
Micul Fermier
799,00 lei
într-un magazin
Dispozitiv Tip Drujba pentru Motocoasa pt Taiat Pomi, Crengi - 26 mm
Micul Fermier
129,00 lei
într-un magazin
Zdrobitor struguri manual Micul Fermier GF-0898, capacitate cuva 20 L, productie 180 Kg/h
Micul Fermier
169,00 lei
într-un magazin
Ham Motocoasa , Tip Rucsac Micul Fermier GF-1512
Micul Fermier
33,00 lei
într-un magazin
Tambur Motocoasa pe Benzina, Cap Mosor Motocoasa - Metal Micul Fermier GF-0511
Micul Fermier
22,00 lei
într-un magazin
Motor electric monofazat Micul Fermier GF-1546, 4 kW, 2800 RPM, Carcasa din Aluminiu, Bobinaj Cupru
Micul Fermier
999,00 lei
într-un magazin
Tocator furaje, lucerna, tulpini grau, porumb Micul Fermier, Model 9Z (GF-1336), Motor 2.8 KW, 400 Kg/h
Micul Fermier
1.839,00 lei
într-un magazin
Pompa Apa Murdara Din Fonta Micul Fermier GF-0719, 1100 kW, 15 m3/h, H Pompare 15 m, 2 Toli
Micul Fermier
329,00 lei
într-un magazin
Disc Motocoasa cu 40 Dinti Vidia , 255-40T, Micul Fermier MC0049
Micul Fermier
24,00 lei
într-un magazin
Disc Motocoasa cu 40 Dinti Vidia ,230-40T, Micul Fermier GF-0101
Micul Fermier
23,00 lei
într-un magazin
Furtun pompieri 2 toli pentru irigatii + Cuple / rola 20 m, Micul Fermier GF-0288
Micul Fermier
129,00 lei
într-un magazin
Incubator Oua Automat 48 oua Gaina sau 132 Prepelita + Ovoscop, Micul Fermier GF-1257
Micul Fermier
379,00 lei
într-un magazin
Pompa de stropit cu acumulator, Micul Fermier, capacitate 18 litri
Micul Fermier
179,00 lei
într-un magazin
Pompa de stropit cu acumulator, Micul Fermier, capacitate 20 litri
Micul Fermier
189,00 lei
într-un magazin
Moara cereale, moara electrica pentru cereale Pandora, 2.5 KW, 4 site, Micul Fermier GF-0758
Micul Fermier
319,00 lei
într-un magazin